وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

ایده تزیین دیوار اتاق

ایده تزیین دیوار اتاق - تزیین دیوار با پارچه - تزیین دیوار اتاق با برگه رنگی

ایده تزیین دیوار اتاق

ایده تزیین دیوار اتاق وقتی به دیوارهای خالی نگاه می‌کنید درین اندیشه میباشید که چطور آن‌ها را از این سادگی دربیاورید؟ اثار هنری باکیفیت به مشقت بدست می‌آیند و معمولا گران‌قیمت اند…پس چرا خودتان دست به عمل نمی شوید؟ با مواد نخستین ی درست و ایده ای مطلوب می‌توانید به شایسته ترین نتیجه برسید و دیوارهایتان را تزیین نمایید .

یکی فعالیت های دوست داشتنی و درحال حاضر عالی کن برای من , تزیین دیوارهای منزل ام است! هر ضلع از دیوار یک پنجره را با یک طرح و یک نوع و با وسایل بی آلایش و ابتدایی تزیین کرده ام و این قسمت از منزل پر‌از آرم های گوناگون و حال خوب کن برای خودمان است .

طراحی چیدمان تزیین دیوار اتاق به دست خودمان

برای یکی این ضلع ها که ضلع پایین پنجره است با پارچه نمدی قرمزی که در منزل داشتم , تعداد متعددی ماهی قرمز‌رنگ برش زدم و به جای دیده ماهی ها , مروارید مشکی دوختم و بعد از آن ماهی هایم را با چسب حرارتی به دیوار چسباندم و این چنین یک دیوار گچی و ساده را به یک دیوار منحصر تبدیل کردم که مشابه یک رودخانه است و خیل عظیم ماهی قرمز رنگ در آن معاش می نمایند یا این که برای مثال ضلع دیگر پنجره , یک طاقچه به صورت ابر داریم که ذیل آن مملو‌از قلب های قرمز رنگ و علامت این است که از افق بر سرمان علاقه می بارد .

در ضلع دیگر , یک سری کادر پلی استر زده ام که خودم آنان را با رنگ آکریلیک رنگ و داخلش را با جمله‌ها قشنگ و انگیزشی مالامال کرده ام . در کنار فریم هایم دوتا قاشق چوبی رنگ شده با رنگ آکریلیک قراردارد که برای ما علامت دو قاشق غذاخوری عشق و علاقه است! خلاصه اینکه با همین شغل های در ظاهر معمولی , بدور تا به دوردیوار یک پنجره را پر از نشان های مثبت کرده ام.

چکیده این که با همین کارهای به نما ساده، بعید لغایت دور دیوار یک پنجره را پر از نشان های مثبت کرده ام و روی زمین هم یک حوض آبی حقیر گذاشته ام و همین بخش حقیر از خانه برای ما پر از تسکین و حال خوب است و خیلی وقت ها فنجان چایمان را برمی داریم و کنار گل ها می نشینیم و چای می نوشیم.

 

تزیین دیوار اتاق با برگه رنگی

درصورتی که به‌دنبال تغییر تحول دکورا سیون کم هزینه و ارزان می باشید , میتوانید به تزیین دیوار اتاق با ورقه رنگی فکر کنید . با امداد برگه رنگی ها و یا این که صفحه کادوهای طرح دار تزیینی های خلاقانه برای دیوار اتاق تان بسازید و دیوار اتاق تان را چشمگیرتر از گذشته فرمایید , برای این خواسته حتما به هماهنگی نقش و رنگ آن‌ها توجه نمایید تا ظاهر مناسب را در اتاق خوابتان بوجود بیاورد .

تزیین دیوار اتاق با چراغ ال ای دی

نورپردازی یکی‌از پرطرفدارترین شیوه کارهایی است که میتوانید با یاری آن ظاهر چینش اتاق خواب تان را تغییر‌و تحول دهید . لامپ های ال ای دی یکی‌از لوازمی است که با امداد آن میتوانید نورپردازی تعجب آور ای برای اتاق خواب تان ترتیب دهید و تزیین اتاق خواب تان را با کمترین هزینه همانند ایده اتاقی که در تصویر می‌بینید انجام دهید .

تزیین دیوار با پارچه

یک کدام از شیوه های خلاقانه برای تزیین دیوار مخصوصا دیوارهای مخدوش که قابلیت و امکان نقاشی کردن آن ها برای شما میسر وجود ندارد , تزیین دیوار با پارچه است . برای این خواسته کافی است خلاقیت خویش را به عمل بگیرید و از پارچه هایی با طرح و رنگ های متنوع متناسب با سبک و سیاق ذوق وسلیقه ی خویش به کارگیری کرده و ظواهر اتاق خواب تان را بیش تر از بیش خوشگل فرمایید .

تزیین دیوار با چیدمان قاب عکس

همانگونه که گفته شد به کار گیری از تابلو برای تزیین دیوار اتاق خواب او‌لین مورد و پرطرفدارترین ایده است . چنانچه شما نیز رغبت دارید از این ایده برای تزیین دیوار اتاق خواب تان به کارگیری فرمایید خوب تر است دکوراسیون خلاقانه تری برای تابوهای خود در لحاظ بگیرید تا ظواهر مختلف خیس و چشمگیرتری به دکورا سیون اتاق خواب خویش ببخشید

 

 

اجاره خانه مبله در تهران