وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

ایران مال بزرگترین مرکز خرید ایران و خاورمیانه

ایران مال بزرگترین مرکز خرید ایران و خاورمیانه

بالاخره نوبت به کشورمان ایران رسید و راس خریدی بسیار وسیع و دیدنی در تهران ساخته شد. طولانی تر مسافران و گردشگرانی که به دبی مهاجرت می‌نمایند، برای بازدید از مرکز ها خرید دبی برنامه ریزی دارند. امروز در همین تهران خودمان، راس خرید و فروشگاهی وسیع و بسیار خوشگل ساخته اند. مجتمع ایران کالا را نمی اقتدار صرفا یک راءس خرید دانست، اینجا شما با شهری پهناور و اما سرپوشیده رمز و فعالیت دارید که تفریحات متنوع و جذابی هم برای بازدید کنندگان دارااست. این پروژه پهناور در حالتی‌که چه همچنان در هم اکنون توسعه و تکمیل میباشد ولی اضافه بخش های آن افتتاح و فراهم گردیده و میتوانید به دیدن آن بروید.

ایده طراحی و ساخت پروژه ایران مال

اینجا با یک شهر پهناور روبرو می باشید. شهری که تمام فضاهای خود را از معماری های زیبا و اصیل ایرانی وام گرفته میباشد. از پباده سازی گلشن شازده ماهان کرمان گرفته تا سالن آیینه و بازارهای سرپوشیده سابق مثال ای از همه آن‌ها درون پاساژ ایران کالا بچشم میخورد. این راس خرید فی مابین المللی بزرگ، خیر صرفا برای خرید طراحی شده‌است؛ بلکه می توان در آن، تفریحات متنوع و جذابی را انجام بخشید.

 

افتتاحیه مسجد پروژه ایران جنس، در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ و هم زمان با میلاد امام دوره (عج) و نصفه شعبان برگزار شد. تولید مجتمع ایران کالا تهران از سال ۱۳۹۰ استارت گردیده و همچنان در حالا کامل شدن میباشد. گفته می‌گردد که ادامه این پروژه عظیم تا ۳ سال دیگر کامل شدن و بهره برداری خواهد شد. انگیزه از تولید این راءس خرید جذب گردشگران فرنگی اضافه و دوری از خروج ارز از ایران نامیده اند.

 

بانک آینده سرمایه گذار اصلی پروژه بود و گفته می‌گردد که بیش تر از ۲۲ هزار میلیارد تومن بودجه برای آن صرف شده‌است. بازار ایران بزرگ شرکتی سهامی عام بوده و بعد از بهره برداری بی نقص بوارد بورس اسناد بهادر میهن می‌شود.

بازار بزرگ ایران مال، بزرگترین راءس خرید خاورمیانه

اگر به تامل گام زدن در مرکز ها خرید وسیع دنیا می‌باشید، یا این که اینکه دلتان کلی تفریح یکجا میخواهد، سفارش ما از این به بعد از آن، رفتن به گروه عظیم ایران کالا تهران میباشد. بر روی زمین یخ و پاتیناژ آن تفریح فرمائید یا این که اینکه زمان ها خویش را در کتابخانه و رستوران های آن بگذرانید.

آیا می‌دانید که در صورتی برای دیدن هر فروشگاه کشور‌ایران متاع تهران صرفا ۵ دقیقه دوره بگذارید، دیدن تمام این موسسه، ۳ روز عصر لازم خواهد داشت! راءس خرید ایران کالا تهران در فضایی به اندازه ۳۲ هکتار تشکیل‌شده که‌این مساحت، از مجموع کل راءس خرید دبی متاع و راءس تجاری وسیع چین هم بزرگتر میباشد. در این موسسه، ۱۸۶ هزار متر مربع را به بخش تجاری اختصاص داده اند. بخش تجاری این پاساژ هم از راءس خرید ترافورد سنتر انگلستان و فرآورده وی آمریکا بزرگتر میباشد.

کتابخانه ایران مال،‌ بهترین شرایط برای عکاسی

فضای کتابخانه ایران جنس تهران حالا بهره برداری گردیده و می‌توانید برای مطالعه یا این که تماشا به اینجا بروید. پباده سازی فضای درون کتابخانه جندی شاپور با معماری فوق العاده و خاصی که داراست، شم بسیار جالبی را به مخاطب میدهد. اضافه گردشگران گفته اند که به جهت معماری اختصاصی به فردش، احساس نمی‌کنید که در کتابخانه های کشور ایران نشسته اید.

حتی جمع ای فضای داخل آن را با کتابخانه هاگوارتز کتاب های هری پاتر و توده ای بزرگی گروه و قفسه های کتاب را به کتابخانه سیتادل سریال بازی تاج و تخت مقایسه نموده اند. این قیاس در صورتی چه اغراق شده‌است البته نشان دهنده بزرگی کتابخانه ایران کالا تهران میباشد. وسعت کتابخانه ۳ هزار متر مکعب و تعداد کتاب های آن، ۶۷ هزار جلد کتاب خواهد بود. اما لازم میباشد بگوییم که با دقت به بازدید کنندگان بسیار مجتمع این جا به هیچ وجه برای مطالعه و تمرکز مطلوب وجود ندارد.

برای مقداری تفریح طولانی تر می‌توانید در کافه کنج کتابخانه آب میوه توصیه دهید. ضمنا هنگام بازدید تماشای فرش دستبافت بسیار پهناور و زیبای ذیل پایتان را فراموش نکنید.

اجاره خانه مبله در تهران