وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

بازار زیبای گل تهران

بازار زیبای گل تهران | تهرانگردی بازار زیبای تهران | گیاهان رنگی

بازار زیبای گل تهران

بازار گل تهران واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین تر از دادگاه خانواده گرد از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین بازارهای گل کلان‌شهر تهران بشمار می‌رود.

فارغ از افرادی که حرفه‌شان به گل و گیاه مربوط می‌شود، مردمی که دوست دارند دائم از زیبایی و عطر و جلوه‌ی گل‌ها و گیاهان رنگی و زنده در درون آپارتمان یا حیاط خانه خویش بهره‌مند شوند نیز بازار گل محلاتی تهران را می‌شناسند.

بازار بزرگی که اگرچه فضای شیک و نما مرتبی ندارد اما در مساوی مملو از اجناس گیاهان آپارتمانی و باغی و ابزارآلات و کلیه محصولات مرتبط با کشاورزی، گل های طبیعی و وسایل باغبانی است.

مزیت و جذابیت مرکز گل و گیاه محلاتی شهر تهران، ارائه گل و گیاه با بهترین کیفیت و قیمتی بی‌نظیر در سراسر مملکت است. البته بعضی از افرادی که به این بازار رفته‌اند معتقدند که قیمت‌ها در میان هفته با قیمت محصولات در فرجام هفته متفاوت است.

دسترسی و ساعت مجوعه بازار گل تهران

همچنین، با اینکه ساعت کاری این مجموعه از ۴:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ بامداد اعلام شده است، در روزهای نهایی هفته که شمار بازدیدکننده‌ها زیاد است، ممکن است برخی از غرفه‌ها لغایت نیمه‌های روز و حتی گرداگرد-نزدیکیها ساعت ۱۴ یا ۱۵ هم باز و حاضر خدمت‌رسانی باشند.

در بازار گل شهید محلاتی علاوه بر گیاهان، گونه ها ظرف سفالی، تنگ شیشه‌ای، گلدان و وسایل تزیینی عروسی و عقد نیز عرضه می‌شود.

این بازار گل که از بزرگ‌ترین‌های پایتخت است، اغلب به‌صورت عمده فروشی فعال است ولی تک‌فروشی هم دارد. در این محیط‌ علاوه بر گل و گیاه، خاک، بذر، درخت، کود، درختچه، انواع افزارها باغبانی و گلدان، گل‌های شاخه بریده و گونه ها کاکتوس و ساکولنت‌ها نیز به فروش می‌رسد.

اجاره خانه مبله در تهران