وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

بام لند تهران

بام لند تهران

بام لند اگرچه در اصل مرکز خریدی لوکس و تفریحی است ولی زیبایی‌های منحصربه‌فردی نیز داراست که آن را به چیزی بیش تر از جایی برای وقت‌گذرانی یا خرید و خوردن تبدیل می کند .که با بخش تهرانگردی سایت ارزان مبله همراه باشید

بام لند در کنار دریاچه چیتگر , چشم‌انداز زیبایی را ایجاد کرده که میتواند شخص را یاد سواحل آبی و زیبای استانبول یا این که مرکز خرید جمیرا در دبی بیندازد . بام لند جای دوری نیست , احتیاجی نیست تا هواپیما سوار شوید و راه دیار غربت را پیش بگیرید . کافی است سوار خودروی شخصی خود گردید , یا این که از روش مترو و اتوبوس خود را به ضلع شرقی دریاچه چیتگر برسانید و بعد بروید در فضای زیبا و دلنشین آن بگردید و از فضای مطبوع , شیک و از

همگی مهم‌تر آزاد آن به کار گیری نمائید .

بام لند تهران اولین مرکز خرید خطی ایران با ۱۲ ویلای مستقل دوطبقه است که قسمتی از رواق‌های و واحدهای توریسم آن به یکدیگر پیوند می‌خورند و فضای بام این رواق‌ها خود تشکیل‌دهنده تراس‌هایی برای طبقات بالای رستوران‌ها می باشند که منظره زیبا و چشم‌نواز دریاچه و پارک جنگی چیتگر را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد .

این شرکت , روی‌هم رفته از ۴۷ واحد درست شده که علاوه بر دو طبقه بالایی , طبقه زیرینی نیز دارد که شامل برندهای تجاری دارای اعتبار ایرانی همچون مانتو عاج , کیا آلبوم , ریما آلبوم و برندهای فرنگی همچون ال‌سی وایکیکی , جین‌وست , بنتون , مانگو , یو اس پولو , اسکچرز , آدیداس , ریباک , وی او اس , سواچ , سوارسکی و … است . این برندها شامل مورد ها مختلفی من جمله پوشاک , زیورآلات و اسباب‌بازی تا نمایشگاه خودرو و موتور هستند

فروشگاه‌های بام لند تهران

فروشگاه‌های مختلف مرکز خرید بام لند تهران علاوه بر در دو طبقه همکف , بیشتر در طبقات پایین همکف جانمایی شده‌اند و نما و محل ورود اکثری از آنان در سوی دریاچه و مسیر پیاده‌روی گشوده میگردد اما می‌توان کافه‌ها و رستوران‌های روباز و روبسته‌ای را در طبقات مختلف و محوطه بام لند پیدا کرد . در‌این فروشگاه‌ها می‌توانید محصولات متنوعی از برندهای نام آشنای جهان را پیدا نمائید .

معماری بام لند تهران

معماری بام لند چیتگر ترکیبی از معماری سنتی ایران با الهام از بادگیرهای کویری و روستاهای طبقاتی ایران و بهره‌گیری از عنصرها امروزی معماری در کنار یکدیگر است . چوب , سنگ و خشت به زیبایی در کنار نیز جای گرفته‌اند تا رهگذر را از بالا و تحت ساختمان موعظه نمایند تا بتواند در آن گردش نماید و از مناظر روح‌بخش همسایه فایده بجوید .

بسیاری از بهترین رستوران‌های پر اسم و رسم و مطرح تهران در آن شعبه دارا‌هستند , دروازه طهرون یکی از دیدنی‌های این موسسه است که حالا و هوای قهوه‌خانه‌های قجری تهران قدیم را برای بازدیدکننده تداعی می‌نماید و کافه شمیرون بزرگ‌ترین کافه آن است . در کنار همین هم اکنون و هوای سنتی کلی کافه نو و مدرن نیز موجود است که شمارا درست پرتاب می‌کند به زمانه معاصر .

شاید بد نباشد بدانید که گروه بام لند سال ۲۰۱۸ توانست جایزه ویژه طراحی خارجی معماری را در مسابقه اینترنشنال پری ورسای ( International Prix Versailles annual awards ) را در بخش قاره‌ای آفریقا و غرب آسیا از آن خود نماید.

اجاره خانه مبله در تهران