وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

سورتمه تهران

سورتمه تهران

سورتمه دربند در پارک گلابدره درست در شمال تهران قرار گرفته که پس از جمشیدیه مرتفع ترین پارک پایتخت است. همین موقعیت آن را به یک مقصد جذاب تبدیل کرده است که به آسانی و بدون کوهنوردی طولانی بتوانید منظر زیبای تهران را از بالا تماشا کنید؛ البته اگر ریزگردها و آلودگی هوا بگذارد. این تماشا گاهی تجربه‌ای آرامش‌بخش مانند نشستن روی نیمکت‌های پارک است و گاهی تجربه ای نفس‌گیر مثل سر خوردن روی سورتمه دربند. هیجان‌انگیزترین و مهم‌ترین تفریح شما در این مجموعه سورتمه‌ای است که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد.

اجاره روزانه خانه در تهران : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب

گردشگری سورتمه تهران

در این گردآور تفریحی، سافاری پارک وحشت، سینما پرواز و ماشین برقی کوبنده با گونه ها مختلفی از ابزارها و امکانات ورزشی و تفریحی در کناره هم احد آمده‌اند الی دقایق پرهیجان و لذت بخشی برای شما برپایی کنند.
نکته: پروا داشته باشید این پارک ساختار شیبداری دارد که آمدوشد در آن برای کسان حائز سستی حرکتی بسیار سخت است. شیب زیاد پارک برای افراد مسن، کودکان و زنان آبستن نیز مایه معضل و خستگی می‌شود. برای استفاده راحت تر می‌توانید از در شمالی پارک که در بالاترین نقطه آن قرار گرفته است وارد شوید و برای برونرفت از در جنوبی در پایین‌ترین بخش پارک بهره‌گیری کنید.

اجاره خانه یک روزه در تهران : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب

آدرس : تهران، خیابان دربند، خیابان گلابدره، خیابان الفت، خیابان پندار، خیابان شکیبایی

 

اجاره خانه مبله در تهران