اجاره روزانه سوئیت ارزان در فرمانیه

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران - فرمانیه 470,000تومان روزانه - اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
90 مترمربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره روزانه سوئیت ارزان در فرمانیه

ارزان مبله متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران منطقه فرمانیه با امکانات فوق عالی. واحد مبله ۲ خوابه به مساحت ۹۰ مترمربع بسیار زیبا. با وسایلی کامل آماده اجاره به شما عزیزان می باشد.اجاره روزانه سوئیت ارزان در فرمانیه

اجاره آپارتمان مبله تهران – فرمانیه

این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه فرمانیه دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره روزانه سوئیت ارزان در فرمانیه

  • طراحی داخلی با پنجره و نورگیر
  • لوستر با نور خوب
  • اتاق با سرویس خواب، میز کنار تخت، تابلو هنری
  • تلویزیون دیجیتال LED دیواری با گیرنده دیجیتال
  • کفپوش سنگی مرمر
  • تخته فرش متنوع
  • آشپزخانه با تراس

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در منطقه فرم با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت رورانه و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در منطقه فرمانیه :

یابان فرمانیه یا خیابان شهید دکتر لواسانی خیابان اصلی منطقه فرمانیه واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است که جهت شرقی-غربی دارد. اين خيابان به نام سید محمدباقر حسینی لواسانی، از اعضای حزب جمهوری اسلامی نامگذاری گرديده است.

این خیابان از چهارراه فرمانیه (تقاطع خیابانهای پاسداران، فرمانیه و نارنجستان هفتم) آغاز و تا چهارراه کامرانیه (تقاطع خیابانهای کامرانیه، فرمانیه و بلوار اندرزگو) ادامه دارد؛ به این قسمت از خیابان فرمانیه، فرمانیه شرقی می گویند. سپس یک انشعاب از این خیابان از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می کند و سرانجام به سه راه عمار (تقاطع خیابانهای دزاشیب، عمار و فرمانیه) منتهی می شود. این قسمت از خیابان فرمانیه را نیز فرمانیه غربی می نامند.

**************************************

بهترین آپارتمان های مبله را از ارزان مبله بخواهید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب – کلیک کنید

 

ملک های مشابه

اجاره خانه مبله در تهران