اجاره یک روزه آپارتمان امام خمینی

  1,200,000تومان روزانه - اجاره خانه روزانه, اجاره خانه یک روزه در تهران
55 مترمربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره یک روزه آپارتمان امام خمینی

ارزان مبله متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره یک روزه آپارتمان امام خمینی با امکانات فوق عالی. واحد مبله ۱ خوابه به مساحت ۵۵ مترمربع بسیار زیبا. با وسایلی کامل آماده اجاره به شما عزیزان می باشد.

این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه امام خمینی دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند :اجاره یک روزه آپارتمان امام خمینی

  • سرویس خواب کامل
  • تلویزیون ۴۲ اینچ ال ئی دی سامسونگ با رزولیشن بالا
  • دراور و آینه بزرگ
  • سماور برقی با قوری
  • سرویس کامل آشپزخانه برای ۶ نفر
  • مبلمان راحتی ۷ نفره
  • سرویس بهداشتی ایرانی، حمام به همراه مستر
  • کابینت تمام MDF

اجاره آپارتمان مبله در تهران در منطقه امام خمینی با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت در اختیار شما قرار دارد.

آشنایی با منطقه امام خمینی :

میدان توپخانه دارای پهنایی در حدود ۱۱۰ متر و درازای نسبتاًً ۲۲۰ متر و چهارگوش مستطیلی میباشد که دقیقاً از تناسبات پیشنهاد‌گردیده در عصر نوزایی (رنسانس) و باروک پیروی میکند.

عمل تولید میدان توپخانه در سال ۱۲۴۶ شمسی (برابر با سال ۱۲۸۴ قمری و سال ۱۸۶۷میلادی)، و به امر میرزاتقی‌خان امیرکبیر، در زمینی مستطیل صورت و در بیابان شمالی میدان توپخانه قدیم (میدان ارگ کنونی) ابتدا شد.

پیش از آن و از زمانه فتحعلی‌پاد شاه، این کویر برای جایگیری توپ‌ها و توپچی‌ها اختصاص داشت. معمار میدان محمدابراهیم‌خان آذربایجانی (دایی کامران‌میرزا) بود. عمل تولید میدان دهه به درازا انجامید و در سال ۱۲۹۴ قمری به امر اعتمادالسلطنه آخر گرفت. این میدان از اول گذرگاه‌های تهران میباشد که سنگفرش و ابعاد آسفالت شده است.

تاریخچه امام خمینی

این خیابان در اوائل حکومت رضا شاه، به مناسبت ورود ملک فیصل ویّل پاد شاه کشور عراق به تهران منزه و آسفالت شوید. آسفالتی که از سردر الماسیه (ساختمان دارائی فعلی) یعنی انتهای خیابان باب همایون شروع و به میدان توپخانه و حریم آن ختم شد.

 

در گذر زمانه ساختمان‌های گوناگونی در‌این میدان بر پا گردیده که در جای خود از مهمترین مرکز ها دولتی به‌شمار می‌رفتند.

نخست حصاری از ساختمان‌های دو طبقه طاق ضربی (همانند میدان نقش عالم) در چهارگوشه آن برای جای دادن ابزارهای جنگی و نیروهای متعلق به آن سازه گردیده بود.

بعداز تخریب این بنای یکنواخت و منظم اولیه، در سمت غرب میدان ساختمان نظمیه و در ضلع شرق آن ساختمان بانک شاهی ایران بر پا شوید. سپس در ضلع شمال ساختمان اداره بلدیه (ساختمان شهرداری) ساخته شد و بعداز آن در جنوب میدان ساختمان تلگرافخانه سازه شد. بعد نظمیه مجدد تغییر صورت بخشید و بازسازی شد و در ضلع جنوب‌غربی میدان اداره عبور و مرور (پند و رانندگی) ساخته شد.

 

بهترین آپارتمان های مبله را از ارزان مبله بخواهید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب – کلیک کنید 

 

 

 

 

ملک های مشابه

اجاره خانه مبله در تهران