اجاره خانه روزانه در منطقه امام خمینی

  750,000تومان روزانه - اجاره خانه مبله در تهران, اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
40 مترمربع 1 اتاق خواب 1 حمام

اجاره خانه روزانه در منطقه امام خمینی

تیم ارزان مبله حرفه ایی در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، کرایه آپارتمان مبله در تهران منطقه امام خمینی با امکانات فوق عالی. واحد مبله ۱ خوابه به مساحت ۴۰ مترمربع زیاد زیبا. با وسایلی کامل حاضر کرایه به شما عزیزان می باشد.اجاره خانه روزانه امام خمینی

این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه امام خمینی دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره خانه روزانه در منطقه امام خمینی

  • حال وپذیرایی
  • کفپوش سرامیک
  • مبلمان راحتی
  • میزناهارخوری
  • تلوزیون به همراه گیرنده دیجیتال
  • فرش فانتزی
  • ساعت وتابلوی دیواری
  • سرویس کامل آشپزخانه
  • یخچال وفریزر

اجاره روزانه آپارتمان در تهران در منطقه امام خمینی با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت رورانه و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اطلاعات درباره منطقه امام خمینی  :

بزرگ راه یادگار امام ( اسم گذشته : بزرگ راه اوین یا این که بزرگ راه ۱۰۰ ) اصلی‌ترین شریان شمالی – جنوبی و شرقی – غربی در محدوده شمال غرب و غرب تهران است .

این اتوبان که طولی متساوی ۱۶٫۲ کیلومتر دارااست از خیابان سئول در شمال تهران ابتدا و به خیابان هرمزان در غرب تهران ختم می‌گردد . حدود ۶ کیلومتر از این اتوبان که در شمال تهران قراردارد و از خیابان سئول شروع و تا دره فرحزاد ادمه مییابد در سمت شرقی – غربی و سایر ۱۰ کیلومتر باقی‌مانده آن شمالی – جنوبی است .

این اتوبان از محله‌های اوین , خوشبختی آباد , فرحزاد , شهرک غرب , شهرک ژاندارمری , آریاشهر , خیابان ستارخان , طرشت , خیابان زنجان شمالی و جنوبی , خیابان آزادی , هاشمی , دامپزشکی و طوس عبور مینماید .

همینطور این اتوبان با بزرگراه‌های دیگری زیرا بزرگ راه چمران , اتوبان نیایش , اتوبان تلاش , بزرگ راه آیت‌الله حکیم , اتوبان جلال آل احمد , اتوبان روحانی فضل‌الله نوری و خیابان آزادی تقاطع دارااست و بوسیله پل‌های روگذر از روی آن‌ها عبور می‌نماید .

پل بزرگ راه یادگار امام با ارتفاع تقریبی ۲٫۵ کیلومتر مطرح ترین و طولانی‌ترین پل بتنی جانور در شهر تهران است که از شهرک ژاندارمری شروع و بعد از گذر از اتوبان جلال آل احمد , خیابان اداره آب , خیابان ستارخان , بزرگ راه روحانی فضل‌الله نوری و خیابان حبیب الهی به خیابان زنجان میرسد .

قرار است این اتوبان در آتی از جنوب امتداد یابد و به حوالی عرصه سامانه ریلی متصل شود همینطور قرار است جهت کاهش توشه ترافیکی این اتوبان , قسمتی از آن در آتی دو طبقه شود .

 

**************************************

بهترین آپارتمان های مبله را از ارزان مبله بخواهید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب – کلیک کنید

 

 

ملک های مشابه

اجاره خانه مبله در تهران