اجاره سوئیت مبله خیابان مقدس اردبیلی

اجاره سوئیت مبله خیابان مقدس اردبیلی 450,000تومان روزانه - اجاره خانه روزانه, اجاره سوئیت مبله تهران
65 مترمربع 1 اتاق خواب 1 حمام

اجاره سوئیت مبله خیابان مقدس اردبیلی

ارزان مبله متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران منطقه مقدس اردبیلی با امکانات فوق عالی. واحد مبله ۱ خوابه به مساحت ۱۰۰  مترمربع خیلی زیبا. با وسایلی کامل مجهز آماده اسکان و اجاره به شما عزیزان می باشد.اجاره سوئیت مبله خیابان مقدس اردبیلی

این واحد واقع در منطقه مقدس اردبیلی دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره سوئیت مبله خیابان مقدس اردبیلی

  • تلویزیون ۴۲ اینچ ال ئی دی
  • دراور و آینه بزرگ
  • غذاساز
  • سماور برقی با قوری
  • سرویس لیوان ۸ نفره
  • میز ناهارخوری ۴ نفره
  • سرویس کامل آشپزخانه برای ۶ نفر
  • مبلمان ۷ نفره
  • سرویس بهداشتی ایرانی

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران در منطقه مقدس اردبیلی با بهترین امکانات جهت اقامت رورانه و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

آشنایی با منطقه مقدس اردبیلی :

محمودیه به محله‌ای مرفه‌نشین در شمال شهر تهران گفته میشود که از شمال به محله زعفرانیه , از جنوب به اتوبان چمران و بلوار مقدس اردبیلی و چهارراه بوستان او , از شرق به خیابان ولی‌عصر و زمین ها حاج محمود کشتکار و از غرب به محله اوین سعادت آباد محدود میشود . محلهٔ محمودیه تا حدودی به تجریش نزدیک است . این محله تقریبا مرتفع است و در بلندی ۱۶۰۰ متری از تراز دریا جای دارد . محمودیه از ثروتمندترین محله ها تهران می باشد که بخش اعظمی از رجال سیاسی و ثروتمندان تهران در آن ساکنند .

محمودیه از اولی بخش ها شمیرانات بود که در دههٔ ۵۰ میلادی به وسیله اشخاص ثروتمند و با شکافت برای معاش گزینش شد . هر چند این محله از قدیم محل سکونت اشخاص ثروتمند بوده , ولی بافت این محله هیچ زمان لبریز زرق و برق نبوده‌است . برخی اشخاص سرمایه‌دار که ترجیح می‌دادند سرمایهٔ خویش را جهت خود نمایی به فعالیت نبرند درین حوزه‌ مستقر می‌شدند . به همین بهانه است که درین ناحیه خانه‌هایی در زمین‌های وسیع و بزرگ با باغ‌هایی خوشگل , آمیخته با معماریِ بی نیاز به چشم میخورد و این محله در مقایسه با محله‌های مرفه‌نشینِ شبیه نظیر الهیه و نیاوران , دارنده کم‌تر خانه‌هایی با چشم‌انداز امروزی و پر زرق و برق است و بخش اعظمی از خانه‌های این محله دارنده نماهای اغراق‌آمیز نمی‌باشند . می‌توان اعلام کرد که در‌این محله ماهیتِ سرمایه و گنج در قالب ویلاهای امروزی و ساختمان‌هایی با نماهای بُرُنز و مرمر نمود پیدا نمیکند ; بلکه در محمودیه از دیر باز عمارت‌های باغ‌مانند و سرسبز مورد دقت بوده‌است .

**************************************

لوکس ترین آپارتمان های مبله را از ارزان مبله بخواهید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب – کلیک کنید

 

 

ملک های مشابه

اجاره خانه مبله در تهران