وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

موزه زیبای فرش ایران کجاست؟

موزه زیبای فرش ایران کجاست؟ | دسترسی و اطلاعات موزه زیبای فرش ایران

موزه زیبای فرش ایران کجاست؟

موزهٔ فرش , یکی‌از موزه‌های استان تهران است . این موزه به فرمان پهلوی ساخته شد و طی روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۶ بوسیله او باز شد . این موزه در ضلع شمالی بوستان لاله تهران واقع شده است .

درین موزه فرش‌های زیاد نفیس از سراسر کشور‌ایران که نتایج فعالیت هنرمندان دارای شهرت می باشد به اکران نهاده شده است
در صورتی‌که به بخش شمالی بوستان لاله تهران سر زده باشید , مسلما ساختمانی قشنگ که با الهام تصاحب کردن از دار قالی پباده سازی شده‌است را دیده‌اید . این سازه , موزه فرش کشور ایران است که در آن فرش‌هایی نفیس و تاریخی محافظت میگردد .

اجاره سوئیت مبله در تهران : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ ادیب

اطلاعات بیشتر در باره موزه زیبای فرش ایران

بخش اعظم فرش‌های به اکران در آمده در موزه فرش کشور‌ایران مرتبط با دوران قرن یازدهم هجری قمری تا بازه معاصر است . این فرش‌ها مرتبط با نقاط متعدد کشورمان است و در هر قسمت از موزه توضیحاتی در رابطه تفاوت نقش و نگار و مواد مصرف شده در فرش‌های به عبارتی حیطه مطرح شده شده‌است
موزه فرش جمهوری اسلامی ایران , در طول روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۶ بهره برداری شد و نمای بیرونی ساختمان آن با اقتباس از معماری اهل ایران مشابه به دار قالی ایجاد شده است .

اجاره خانه یک روزه در تهران : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ ادیب

دسترسی موزه زیبای فرش ایران

چهت نیل به موزه فرش کشور‌ایران , میتوانید در پایانه مترو  انقلاب اسلامی در خط ۴ مترو تهران از قطار پیاده شده و از آنجا با ماشین کرایه ای در خیابان مستخدم شمالی به تقاطع خیابان پزشک فاطمی و محل ورود موزه فرش برسید که مسیر نسبتا کوتاهی است .

همینطور , اتوبوس‌های مسیر آزادی – عرصه هفت تیر و عرصه آزادی – عرصه ولیعصر در ضلع جنوبی بوستان لاله پایانه دارا هستندو از آنجا با پنج دقیقه پیاده‌روی به موزه فرش میرسید . موزه فرش کشور ایران در تقاطع خیابان‌های خدمتکار شمالی و فاطمی جای دارد
زمان بازدید و مشاهده موزه فرش جمهوری اسلامی ایران
برای مشاهده از موزه فرش میتوانید همگی روزه به غیر از دو شنبه و روز ها عزاداری از ساعت ۹ تا ۱۸ به‌این موزه مراجعه نمایید

اجاره خانه مبله در تهران