وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

نیاوران تهران

نیاوران تهران

تهران پایتختی مدرن و سابقه داری تاریخی غنی است . شهری که با بهترین تجهیزات رفاهی جز پر جمعیت ترین پایتخت های دنیا شناخته می شود دارنده چندین مقام محل سکونت مناسب برای زندگی است . اکثری خواستار معاش در تهران و این شهر آکنده از ترقی می‌باشند , افرادی که هر ساله برای معاش به تهران می‌آیند در کارایی میباشند که کیفیت زندگی بهتری برای خویش ساخت نمایند به همین دلیل شناخت با محله هایی که قادر است مرحله فرهنگی و اجتماعی بالاتری را به آنها اعطا نماید را بایستی شناسایی کرد .که با وبلاگ ارزان مبله همراه باشید.

 

تمرکز تجهیزات و دسترسی به منش های اساسی شهر و هر جور خدماتی بسته به هر محله و قرار گیری در تراز شهر متعدد است . میزان توسعه یافتن یک محل علاوه بر مرحله گرفتاری ها به جور معاش و رتبه ی اجتماعی هر منزلت تقسیم می شود . تراکم نسبی و اشتغال جز فاکتورهای حساس و قابل اتکا در تعیین یک محله برای زندگی محسوب می شود ,اجاره خانه یک روزه در تهران نیاوران همینطور از سایر فاکتورهای شاخص می توان تعداد مرکز ها درمانی , ایستگاه‌ های آتش‌ آدرس , مرکزها آموزشی , بوستان و میدان‌ های میوه و تره‌ توشه و سرویس ها روزانه را معرفی کرد .اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران منطقه ی یک تهران با قرار گیری در نصیب شمالی پایتخت تمام این فاکتورها را داراست علاوه بر این ها آب و هوایی مطلوب تراز ترافیک سنجیده نسبت به دیگر محله های تهران این ناحیه را متفاوتی می نماید .

مبنی بر دیگر عوامل اجتماعی مانند تحصیلات , ازدواج , جدایی و . . . منطقه یک تهران جز بهترین موقعیت ها قرار می‌گیرد . این محله که در قبلی محل باغ های میوه ی تهران بوده است هنوز نیز به عبارتی صفای سابق را تا حدودی داراست , نوع معماری این حوزه‌ با دقت بدین مورد از هر دو نوع سنتی و امروزی ساخته شده شده‌است . محله ی نیاوران با قرار گیری در ناحیه ی یک از شمال به ارتفاعات دامنه جنوبی سلسله جبال البرز , از جنوب به بزرگ راه چمران , از شرق به بزرگراه ارتش و از غرب به رودخانه ی درکه میرسد . مناظر فوق العاده و تمیزی هوا در‌این منطقه زبانزد یگانه و عام است . محله ی نیاوران با قرار گیری در بافت فرهنگی و تاریخی ناحیه ی یک دارای بناهایی مانند کاخ نیاوران , فرهنگسرای نیاوران و تکیه ی نیاوران است .اجاره روزانه آپارتمان در تهران

دسترسی محله ی نیاوران از سمت غرب با تجریش , شرق با دارآباد و جنوب با فرمانیه است . خیابان حساس محله ی نیاوران به اسم شهید باهنر شناخته می شود و میدان نیاوران را به راحتی به عرصه قدس متصل می نماید . از بهترین محله های باطن نیاوران قادر است به صاحبقرانیه که در مجاورات کاخ نیاوران است نام برد این محله با قرار گیری در بین درختان تنومند حال و هوایی بسیار دلنشین داراست , صاحبقرانیه با مرکزیت خیابان اقدسیه یا همان موحد دانش , از شمال به خیابان دارآباد , از جنوب به خیابان بوستان و چهارراه فرمانیه , از شرق به خیابان فیروزبخش و از غرب به خیابان پاسداران و سه راه اقدسیه می رسد.

از دیگر بخش ها سرسبز تهران و منطقه ی نیاوران محله ی جمشیدیه است , که در شمالی ترین قسمت قرار گرفته است , بوستان جمشیدیه هم در این محله جای دارد , ارتفاع زیاد بالای این منطقه و خیابان ها دل باز ای جمله مهم ترین فاکتورهای این محله است . از قسمت شرقی این محله به کلکچال دسترسی خواهید داشت همینطور از خیابان سی و دوم حصارک و خیابان امیدوار منظریه می توانید به این منطقه برسید .

از محله های اصلی و دارای امکانات عالی و یک بافت مدرن می توان به نخجوان اشاره نمود , محله که با قرار گیری در بافت شهری هنوز هم اصالت و سرسبزی خود را حفظ کرده است . این محله از سمت شرق به محله ی جماران , از جنوب به شاه راه اصلی خیابان باهنر ( نیاوران ) , از غرب به امامزاده قاسم , ظهیرالدوله و خیابان دربند منتهی می‌ رسد و در شمالی ‌ترین قسمت آن خیابان کوهسار قرار گرفته است هم چنین سفارت خانه ی اتریش هم در این منطقه واقع شده . از خیابان های اصلی این محله به خیابان احمدی زمانی , خیابان مژده ( مقدسی ) , خیابان صادقی قمی , خیابان همایون و خیابان مرجان می توان اشاره کرد .

دزاشیب منطقه ای تاریخی در دل منطقه ی یک تهران است , از جمله آثار تاریخی باقی مانده از تهران قدیم را می‌توانید در این محله بیابید . مسجد آقا شیخ علی , مسجد عمر رمضون , حمام بوعلی , کوچه فلاح , باغ مجدالدوله , باغ حاجی فخرالملک ( انجمن خوش نویسان ) , باغ حاجی سیدمحمد صراف , باغ علاءالسلطنه , باغ ایگار و باغ نظر از جمله مکان های مهم این محله هستند .

محله ی دزاشیب تهران از سمت شرق با محله ی حصار بوعلی و کاخ صاحبقرانیه همسایه است , از سمت شمال به محله ی منظریه می رسد , از غرب با محله ی نخجوان ارتباط دارد و از جنوب به محله ی فرمانیه محدود می شود . خیابان های اصلی مورد استفاده محلی ها در این منطقه خیابان باهنر ( نیاوران ) , خیابان عمار , کامرانیه شمالی و خیابان فرمانیه است . بازار میوه تربار این منطقه از جمله فاکتورهاش شاخص محله محسوب می شود .

منطقه ی فرمانیه و دزاشیب هر دو در یک سطح از امکانات و خدمات قرار دارند و جز لوکس ترین محله های تهران شناخته می شوند . محله ی فرمانیه در حوزه‌ ی یک تهران از جنوب با بزرگراه صدر و منطقه اختياريه , از غرب با كامرانيه جنوبی و چيذر , از شمال با نياوران و حصار بوعلی و از شرق با ميدان نوبنياد همسايه است . همچنین خیابان فرمانیه ( شهید دکتر لواسانی ) , خیابان اصلی این محله است , که از چهارراه فرمانیه در شرق شروع می شود و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه خواهد داشت . زندگی در یک محله ی راحت و با دسترسی آسان و امکانات رفاهی مناسب در این محله ها به راحتی به دست میاید.

اجاره خانه مبله در تهران