وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

پل طبیعت کیان پارس اهواز

پل طبیعت کیانپارس اهواز

پل طبیعت کیانپارس اهواز از بخش ها گردشگری و پر طرفدار درین شهر کشور ایران به شمار می رود. این پل یک واسط بین دو بوستان لاله و ساحلی اهواز شناخته می‌گردد. به‌دنبال طولانی تر این مکان توریستی و گردشگری را مورد بررسی قرار خوا‌هیم داد.

شهر اهواز دارنده جاذبه ها۲۰ی گردشگری متنوعی میباشد که یکی‌از مهم‌ترین آنان رودخانه کارون است. بر روی این رودخانه پل های زیادی سازه گردیده که هر مورد از جذابیت منحصربه شخصی برخوردارند.

پل طبیعت کیانپارس اهواز را می قدرت یکی آن‌ها معرفی کرد که هر روزه از گردشگران و توریستهای داخلی و فرنگی میزبانی می نماید. نکته قابل توجه درباره با این پل، حالت مکانی و جغرافیایی آن میباشد که به رده آن بر روی رودخانه کارون اهمیت ویژه ای بخشیده میباشد.

با ایستادن بر روی این پل می‌توانید مناظر بسیار قشنگ و نمونه نزدنی را از نزدیک ملاحظه کنید. کشتی های روی آب و قایق های کوچک و پهناور را می قدرت مشاهده نمود. این پل سوژه ی بسیار مناسبی برای ثبت تصاویر عکاسان مبتدی و حرفه ای است.

شرایط مکانی پل طبیعت کیانپارس

همان طور که در بخش ابتدایی این مقاله نیز تیتر کردیم پل طبیعت کیانپارس اهواز بر روی رودخانه ی شناخته گردیده ی کارون واقع گردیده و دارنده شرایط مکانی و جغرافیایی بسیار اختصاصی به شخصی میباشد. در شهر اهواز بوستان های توریستی و تفریحی زیادی وجود دارند که از شناخته گردیده ترین آنها می شود به دو بوستان لاله و همینطور ساحلی اهواز اشاره نمود.

 

در میان این دو بوستان توریستی پل طبیعت کیانپارس سازه گردیده و تحت عنوان یک پل ارتباطی این دو بوستان را به یکدیگر متصل می نماید. با پیاده روی در بوستان لاله می‌توانید خویش را به پل کیانپارس برسانید و از روی پل گذر کرده و وارد بوستان خوشگل و ساحلی اهواز گردید. بین مسیر بر روی این پل مناظر زیبایی را نیز میتوانید به نظاره بنشینید.

دلیل بهره برداری پل طبیعت کیانپارس اهواز

پل کیانپارس به عوارض مختلفی بر روی رودخانه کارون سازه شده‌است که از مهمترین عوارض این بهره برداری اتصال فی مابین دو بوستان لاله و بوستان ساحلی اهواز میباشد که در بخش گذشته به آن اشاره کردیم. از سایر عوارض احداث این پل ساخت نشاط و همینطور توسعه فرهنگ ورزش کردن فی مابین مردم میباشد.

 

 

پل طبیعت کیانپارس تحت عنوان یک مسیر پیاده روی نیز در بین همسایه این شهر شناخته می‌شود. از سایر عوارض تولید این پل زیبا ساخت گذرگاهی برای عابرین پیاده است. پل طبیعت کیانپارس اهواز با همگی دلایلی که در بندهای پیشین درباره با افتتاح این پل به آن‌ها اشاره شد یک مکان تفریحی و توریستی بی سابقه در‌این شهر محسوب می شود و این قضیه منجر جذب بیش تر گردش گر به‌این حوزه‌ شده‌است.

 

ویژگی های پل طبیعت کیانپارس اهواز

در تولید پل کیانپارس پیشین از آغاز پروژه موردها اکثری گزینه عیب گیری و باز‌بینی قرار گرفت که در بخش قبلی به بعضی از آنها به طور خلاصه وار اشاره شد. در‌این بخش اضافه به خصوصیت های معماری این بنای گردشگری خوا‌هیم پرداخت پس همچنان با دلتابان یاروهمدم باشید. بهره‌برداری پل طبیعت کیانپارس در اهواز به سال ۱۳۹۲ بر میگردد.

 

پل طبیعت کیانپارس دارنده ارتفاع پانصد و پهنا پنج متری میباشد که قابلیت و امکان پیاده روی را برای اهل یک محل و عابرین مهیا نموده است. جذاب میباشد بدانید که در حین پباده سازی این پل ایده های جذاب و خلاقی گزینه دقت طراحان آن قرار گرفته و سود ی عمل پلی قشنگ و عجیب است. از مصالح ایجاد این پل لوله های انتقال آب میباشد که آیتم اعتنا سازندگان و معماران آن قرار گرفته میباشد.

بهترین دوره سفر به پل طبیعت کیانپارس اهواز

برای گشت و گذار و پیاده روی پل طبیعت عصر خاصی مد حیث نخواهد بود به دلیل آنکه در کلیه روزها سال می شود به این مکان توریسم در شهر اهواز هجرت کرد. روز ها تعطیل نوروز و همینطور فصل تابستان بیشترین مراجعه کننده در این جا قابل رؤیت هستند و این مسئله دلیلی میباشد که بخش اعظمی از گردش گر ها این تایم ها را برای مهاجرت به اهواز تعیین می نمایند.

دیدنی میباشد بدانید که در دو پاییز و فصل‌زمستان برخلاف بارش های فراوان و دمای زیر هوا، اکثری از گردشگران خویش را برای دیدن پل طبیعت کیانپارس اهواز بدین شهر میرسانند. پل طبیعت کیانپارس در هر فصلی قشنگ و جذاب میباشد

اجاره خانه مبله در تهران ( کسب امتیاز )