وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

کلیسای قدیمی سرکیس تهران

کلیسای قدیمی سرکیس تهران | درباره کلیسای قدیمی سرکیس تهران

کلیسای قدیمی سرکیس تهران

با وجود آنکه اغلب جمعیت کشور ایران مسلمان می‌باشند کلیسای قدیمی سرکیس تهران ولی تقدیر کمتر های مذهبی هم در غایت سازش و دوستی و دانش در‌این کران و بوم روزی می نمایند . آن ها مرکزها مذهبی خویش را دارا هستند و آیین ها دین خود را به شایسته ترین چهره به جای می‌آورند . مسیحیان اعم از تقدیر کمتر های مذهبی مستقر در کشورمان میباشند .

که در شهرهای مختلفی حضور دارا هستند و اکثر اوقات ترجیح می دهند در برزن های یکی و در ساحل یکدیگر روزی نمایند . حضور آنان در‌این مرزو بوم کهنه , سبب ساز تکوین کلیساهای مختلفی شده که هرکدام تصویری گوناگون از دیگری دارا‌هستند ; البته تمام شان غرق در معنویت و فرهنگ اند .
این کلیسای سپید با گنبدهای مخروطی دوقلو , در محله‌ی ارمنی‌های شهر مرکز تهران جای دارد و راءس گردهمایی مسیحیان شهر است . کلیسای سرکیس ورجاوند با هزینه فردی شخصی خیر از ارمنی‌های مملکت ایران به اسم «مارکار سرکیسیان» و طرح مهندس اوژن آفتاندلیانس در سنه ۱۳۴۹ ( ۱۹۷۰ میلادی ) ساخته شد .

اجاره سوئیت تهران :۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب

درباره کلیسای قدیمی سرکیس تهران

فضای درونی کلیسا , دوچندان خوشگل است و چلچراغ‌های بلوری بزرگ و باشکوهی دارااست . اما در تهران کلیساهای دیگری نیز موجود هست , ولی کلیسای سرکیس ورجاوند از همه‌ی آن ها بزرگ‌تر است . نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به‌این کلیسا ایستگاه‌های ولیعصر یا این که فردوسی است . کلیسا در خیابان کریم ومهربان خان قراردارد .

رهروان مسیحیت در مرکزتهران هم مستقر میباشند و در دسته هایی از پایتخت به دیده می خورند . به همین جهت این شهر نیز کلیساهای زیادی در گوشه ها-کناره ها خود دارااست و با هستی آن‌ها جلوه ای گرد به خویش گرفته است . روز جاری می‌خواهیم به خیابان های پایتخت گام بگذاریم و به سراغ یک کدام از کلیساهای زیبای تهران برویم . کلیسای سرکیس ورجاوند را تعیین کرده ایم و قصد داریم از فضای متنوع و اکنون که و هوای عالی آن برای تان بگوییم .

اجاره روزانه آپارتمان در تهران : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ ادیب
اجاره خانه مبله در تهران