وبلاگ ارزان مبله

اجاره آپارتمان و سوئیت مبله ارزان در تهران

بوستان جوانمردان

آدرس بوستان جوانمردان | امکانات پارک جوانمردان | اجاره آپارتمان مبله در تهران

بوستان جوانمردان

پارک جوانمردان ایران یکی از بوستان‌های استان تهران است که در محدوده شمال غربی شهر تهران احداث شده است

بوستان جوانمردان ایران (رود دره کن) یکی از مکان‌های تفریحی شهر تهران است که در مرز میان مناطق ۵ و ۲۲ شهرداری تهران احداث شده‌است. این بوستان حد فاصل بزرگراه شهید همت و شهید حکیم قرار دارد و از شمال به بزرگراه همت و از جنوب به بزرگراه حکیم منتهی می‌شود.

در کل مجموعه مساحتی بالغ بر ۰ ۲ هکتار به فضای سبز اختصاص داده شده‌است. بوستان جوانمردان

اجاره روزانه خانه در تمام نقاط تهران برای مسافران گرامی : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب

پارک جوانمردان ایران دارای سه ورودی می‌باشد: بلوار صدرا (ورودی غربی)، بلوار جوانمردان (ورودی غربی) و جنوب بزرگراه شهید همت (ورودی شمالی)

از امکانات موجود در این پارک می‌توان به فضای بازی کودکان، آموزش اسکیت، فضای بازی‌های فوق مدرن مکانیکی، زمین‌های بازی چند منظوره، سایت شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، باغ گیاه‌شناسی، کوشک پذیرایی و چایخانه سنتی، غرفه‌های فرهنگی، آبنمای موزیکال، خانه سلامت، برکه پرندگان، آلاچیق، مسجد، و … اشاره نمود.بوستان جوانمردان

اجاره روزانه آپارتمان در تهران با امکانات رفاهی و اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت : ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب

فضای ورزش بوستان جوانمردان :

در این پارک پیست دوچرخه سواری و کانکسهای اجاره دوچرخه برای مراجعین ایجاد شده‌است. در کل چهار کانکس اجاره دوچرخه در این پارک موجود است. دو کانکس مربوط به شهرداریست که در این کانکسها دوچرخه رایگان با به امانت گذاشتن کارت شناسایی به مراجعین تحویل داده می‌شود.

دو کانکس دیگر حالت خصوصی دارند و با پرداخت مبلغ اندکی دوچرخه در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد. کانکس‌های دوچرخه شهرداری در سمت شرقی پارک (در شمال و جنوب) و کانکس‌های دوچرخه خصوصی در سمت غربی پارک (جنوب و مرکز) واقع شده‌اند.

 

 

اجاره خانه مبله در تهران